pisikene Evan

Kui tavaliselt valin ma ise oma lemmikud, mida fotoblogisse üles riputada, siis seekord lasin seda teha selle pisipoisi emal. Naljakas on see, et mõnikord on fotograafi ja perekonna nägemus lemmikpildist erinev, aga väikese Evani emaga pean ma nõustuma. Need olid ka minu lemmikud.

Muuseas, väike Evan oli pool ajast üsna rahutu, kuid seda pole vaja tegelikult üldse põdeda, sest pildid saab tehtud nii ehk naa! Sedapuhku juhtuski, et rohkem pilte tuli teha emme süles, aga mis sellest, minu meelest said need väga toredad.

Natukene põdesin sedapuhku töötlemisel ka must-valge kasutamist, aga no ei saa mina neist üle ega ümber, lihtsalt mõnikord mängib just see tonaalsus minu meelest pildi emotsiooni nii ilusasti välja.

Väike Evan on muuseas väga tubli 3-kuune beebi, kelle korrigeeritud vanus oli pildi tegemise ajal alles 3 päeva! Väga kenasti kosunud noormees, eksole 🙂

15 thoughts on “pisikene Evan

 1. Appi mallukas mul tuli pisar silma neid pilte vaadates 😀 esiteks sellepärast, et need on tõesti nii armsad (eriti see pilt kus beebi korvis). Teiseks selle õeluse pärast, mis inimestes on — sinu pildid on algaja kohta väga head niiet pea püsti! Ja kolmandaks — võimalik, et ma nii emotsionaalne, sest olen ka ise lapseootel ja tahaks juba enda lapsest ka selliseid nunnusid pilte!

  Meeldib

 2. väga ilusad pildid 💕
  eilse kohta tahtsin öelda Sulle, et tee mis sa teed, tee hingega! ja sa teed! su silm särab ja see on põhiline!
  kõigile ei saagi meeldida aga meeldid ju neile, kes käivad! jààd pinnuks silma, sest oled nii tuntud blogija!
  mina olen 8a pildistanud, hobi korras ja ka ikka veel algaja! minu kallal ei norita, sest ma pole nii tuntud 😀
  sul on nii palju fänne, ära muretse nende inimeste pärast kellele jalgu jääd!

  loen mitmeid blogisid ja kirjutan ise ka, kuid tagasihoidlikult ja vaikselt.
  näen suht tihti millegipärast neid “vingukotte”, kellele ei meeldi üks v teine… imelik ongi et nômedusi on inimene kohe nôus vàlja pahvatama, headust aga palju vähem 😏
  mis teha, kuri ja kibestunud eestlane…
  ja see on üks liik, keda ma ei salli, olles ka ise eestlane 😀

  Meeldib

 3. Fotograafiahuvilisena vaatan (hobi)fotograafide töid veidi kriitilise pilguga, väga sageli algajate tööd mind ei kõneta, aga proua Treimann, Teie tööd meeldivad mulle küll. Mitte küll nii, et absoluutselt millegi kallal kobiseda ei ole, aga ma usun, et kui end koolitada, koolitada ja koolitada ning samal ajal harjutada, harjutada ja harjutada, siis saavad tänased professionaalsed fotograafid endale üsna pea korraliku konkurendi ja seda mitte seetõttu, et ta on Mallukas, vaid seetõttu, et tal on silma ja kätt! 🙂 Ma näen võrdlemisi lühikese aja jooksul märgatavat arenemist, nii et jätka samas vaimus!

  Meeldib

 4. Sul on olemas pildistamiseks vajalik silm ja tahe teha miskit omamoodi. Miks sa lased kellegil öelda, et sul seda pole. Usalda ennast! Sinu pildid räägivad lugu, nagu sinu kirjutised, need lood on täis armastust ja üüratut siirust. Usu endasse ja mine oma unistustega lõpuni! Jälgin huviga sinu lugusid!

  Meeldib

 5. Minule jätkuvalt Sinu tehtud pildid meeldivad. Olgem ausad kuidas üldse saab negatiivse kommentaari anda, kui pildil on imearmsad väikesed inimesed. 😍 Tõesti ei saa mõne inimese õelusest aru. Hoolimata kõigist, kes Sind maha teevad, pead jääma endale kindlaks ja tegema seda mida ise naudid. Näiteks beebide pildistamine

  Meeldib

 6. Värvilised pildid on hästi armsad ja elurõõmsad aga must-valged võiksid pisut ehk heledamad olla, praegu mõjuvad need kuidagi raskekujuliselt (üldse mitte vihjamata sellele eilsele õudukale, mis toimus) 🙂

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s