udupea ja väike tita

Ja juhtuski see, mida ma ammu pelgasin, et ühel päeval juhtuda võib – ma olin endale samaks kellaajaks pannud kaks pildistamist! Õnneks ei pidanud Kirsti ja ta perekond paljuks natukene oodata ja teed juua, kuni ma teist perekonda vähekene ka õues pildistasin.

Ei mina tea, kuidas ma niimoodi ühe aja unustasin märkmikusse kirjutada, aga õnneks lõpp hea – kõik hea. Ega see minu mälu just parim pole ja edaspidi kontrollin 4x üle, et kas kõik ajad ikka said märkmikusse kirja või mitte.

Tillukene Desiree Marii oli nii armas! Olenemata sellest, et mu enda pisike alles neljakuune on, siis sellised vastsündinud tunduvad alati nii haprad ja uued ja väiksed, et neid ei tihka puudutadagi. Eriti armas oli ta siis, kui me temast tekikese sisse väikese siidiussi keerasime. Ja vaadake, kui palju juukseid pisikesel peas on…

Ahjaa, pärjas tegime ka pilte ja selle valis Desiree ema siia näitamiseks ise välja, seega tuleb vist tõdeda, et tõepoolest on inimeste maitsed erinevad. Mõnele meeldib üks ja teisele teine. Lõppkokkuvõttes on siiski tähtis, et perekond ise rahule jäi ja et nende pisikene just nii väiksena jäädvustatud sai. Ootan teid peagi tagasi!

One thought on “udupea ja väike tita

  1. Nutnud olen pea iga päev,isegi praegu valgub pisar silma. Kaotasin eelmine aasta venna. Mida rohkem sellest mõtlen seda rohkem jõuab kohale,et mitte kunagi ei näe teda.
    Vaatasin neid pilte ja siin on need lilled ja beebi väga kena. Eks eelmisega võrreldes ongi ehk beebi asend,mis on nii erinev.
    Ütlen ikka veel kord,et pead leidma igast negatiivsest kommentaaris midagi head,millest õppida ja paremaks muutuma.
    Ei saagi kõigile ja kõiges ühte meelt olla.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s