bride to be

Eile korraldasid Sofia sõbrannad talle tüdrukuteõhtu, sest juba teisipäeval see imeilus naine abiellub. Pruudile üllatuseks olin ka mina kohale kutsutud, et temast mõned mõnusad pildid teha, mida vanast peast heldinult piiluda.

Ma pean tunnistama, et kui ma alguses sinna jõudsin, siis jäi mulle esiti tunne, et Sofia on selline hästi häbelik ja tagasihoidlik, et kuidas me siis niimoodi neid pilte teeme, eksole. Ja no siis sai meik valmis ja kui ta hakkas poose sisse võtma, siis mul jäi küll suu lahti. Ta tundis ennast kaamera ees nii vabalt ja kõik tuli tal nii loomulikult, et ma pidin ta käest lausa küsima, et kas ta muidu igapäevaselt sellise pildistamisevärgiga tegeleb. Tuli välja, et siiski loomulik anne või miskit.

Igatahes tahan mina Sofiat veel enda kaamera ette saada. Imeilus modell, vapustav pruut ja kindlasti veel kõige parem ema oma pisibeebile!

Palju õnne minu poolt ja loodan, et pulmapäev saab imeline olema!

MEIK: Maigret!

11 thoughts on “bride to be

  1. Väga ilusad pildid! Häirib ainult, et nt maasikapildil on kõrv ja käsi nö pildilt ära lõigatud. Aga näha on, et annet Sul on, natuke timmimist ja super! 🙂

    Like

  2. Väga ilusad pildid! 👏😊 mulle meeldib kui fotograaf julgeb katsetada ja need mullidega pildid hakkavadki silma erilisusega. Hea vaheldus tavalistele piltidele. 😊

    Like

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s