bride to be

Eile korraldasid Sofia sõbrannad talle tüdrukuteõhtu, sest juba teisipäeval see imeilus naine abiellub. Pruudile üllatuseks olin ka mina kohale kutsutud, et temast mõned mõnusad pildid teha, mida vanast peast heldinult piiluda.

Ma pean tunnistama, et kui ma alguses sinna jõudsin, siis jäi mulle esiti tunne, et Sofia on selline hästi häbelik ja tagasihoidlik, et kuidas me siis niimoodi neid pilte teeme, eksole. Ja no siis sai meik valmis ja kui ta hakkas poose sisse võtma, siis mul jäi küll suu lahti. Ta tundis ennast kaamera ees nii vabalt ja kõik tuli tal nii loomulikult, et ma pidin ta käest lausa küsima, et kas ta muidu igapäevaselt sellise pildistamisevärgiga tegeleb. Tuli välja, et siiski loomulik anne või miskit.

Igatahes tahan mina Sofiat veel enda kaamera ette saada. Imeilus modell, vapustav pruut ja kindlasti veel kõige parem ema oma pisibeebile!

Palju õnne minu poolt ja loodan, et pulmapäev saab imeline olema!

MEIK: Maigret!

11 thoughts on “bride to be

  1. Väga ilusad pildid! Häirib ainult, et nt maasikapildil on kõrv ja käsi nö pildilt ära lõigatud. Aga näha on, et annet Sul on, natuke timmimist ja super! 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s