kodune pildistamine beebiga

Eile sain oma sünnipäeval teha kõiki neid asju, mida ma armastan. Muidugi kuulus sinna hulka ka pildistamine! Nimelt sai kaasblogija Olga (link) lapse ja ma pakkusin talle kohe peale beebi sündi, et teeksin hea meelega ta tütrest pilte. Siis aga päevad muudkui lendasid mööda ja kui lõpuks mõtlesime, et peaks ikka selle pildistamise ära tegema, jäi minu suurem laps täitsa nohuseks ja tõbiseks.

Kuna aga jälle pildistamist edasi lükata ei tahtnud, laps neil juba 18 päeva vana ja kui kauam niimoodi jokutada, läheb ta varsti kooli või tööle, võtsin mina oma kodinad kaasa ja läksin ise Olgale külla, kus ma ennast kenasti desinfitseerisin ja hoolikalt käsi pesin, et ma  neile mingit pahalast kaasa ei tassiks. Tundub, et läks kenasti, siiani on kõik elus ja terved!

See oli mul esimene kord niimoodi kellegi kodus beebipilte teha ja pean ütlema, et tegelikult on see ka päris tore ja teistsugune. Ah, mis ma siin ikka soiun, näitan oma lemmikuid pilte teilegi.

Pean tunnistama, et tegelikult on sellised kodused pildistamised väga vahvad. Kuigi kodus “stuudios” oleks ma kindlasti rohkem asju katsetada saanud, siis neid pilte vaadates saab Olga kunagi tütrele näidata, et näed, kui sina beebi olid, siis oli meil magamistoas selline tapeet ja niimoodi vedelesin ma meie elutoadiivanil ja andsin sulle süüa, samal ajal kui issi avutit näppis. Mälestused-mälestused! Ja muidugi oli koduse pildistamise juures hea see, et kiisud said ka pildile. Nemad on ju ka selle pere suur osa ja nii ilusad kassid lausa peavad ühel korralikul fotoshuudil olema.

Mis teie arvate? Kas eelistaksite beebipilte teha kodus või suudios? 

13 thoughts on “kodune pildistamine beebiga

 1. Ma ei taha sind solvata ega halvasti ütelda aga minu arvamus on, et kui sa algaja olid ( ilma koolitusteta ) tegid sa etemaid/ lahedamaid pilte nüüd nagu sellised .. Et ma ei teagi pole nagu see enam, sellised tavalised on nüüd.

  Aga keda minu arvamus kotib, eksole 😀

  Meeldib

 2. Ma pikalt kahtlesin, kas tahan beebiga pildistama minna. Otsustasin lõpuks mitte, sest mulle ikkagi ei meeldi need tänapäeval moekad beebipildid, kus peegelsiledaks photoshopitud beebisid korvidesse pannakse. Rääkimata sellest, et äärmiselt kõrge hinna eest saab äärmiselt vähe fotosid.
  Aga mul on nii hea meel, et läks hoopis nii, et sa seda pildistamist pakkusid ja veel parem meel, et see toimus meil kodus 🙂 Kodus on kõigil ikka hea olla ja isegi mees suudab naeratada.. peaaegu siirald. Pildid said minu jaoks soojad ja kodused. Täpselt niimoodi tahangi neid esimesi nädalaid mäletada. Väga õigesti kinni püütud meeleolu!

  See, et kassid said pildile, on loomulikult suur boonus. Nad esinesid mõlemad nagu koolitatud modellid 😀

  Suurimad tänud!

  PS. Kusjuures tegemist oli päris esimeste piltidega, kus me kõik kolmekesi kaadris.

  Meeldib

 3. Kusjuures mulle väga meeldib ja esimest korda ma vaatan, et vägagi professionaalne lahendus.
  Ei tea, kas see on puhtalt valgustuse tõttu (mis ilmselt koduse fotoshuudi tõttu peamiselt naturaalne valgus) , aga mulle meeldivad kõik pildid. Ei ole ületöödeldud, ega liiga palju propse.
  Eriti see armas pilt isaga, kus laps tibukollases kostüümis. Samuti esimene roosa seelikuga… Väga kihvt .
  No armas, lihtne, üliilus. Tubli!

  Meeldib

 4. Mina olen see, kes on pidevalt kobisenud ja pole piltidega rahul olnud. Olen kirjutanud, et …pilte võiks olla tore vaadata ka mõne aja pärast.
  Muidugi, keda see huvitab, mida mina asjast arvan, aga teravust ikka pole nii palju kui võiks, käed-jalad on imelikes poosides mõne pildi peal ja valgus on ka teistsugune kui päris hea oleks.

  Ses mõttes on muidugi tore, et leidub nii palju inimesi, kes on nõus su koolitumise kinni maksma:)

  Ahjaa, kassiininmene ma pole, seega need pildid minu jaoks ei kvalifitseeru nunnudeks. Mõni kaader kassidest on päris ok fototehniliselt. Ehk taaskord, ma ei kommenteeri inimeste välimust ja olemust…fotograafitööd:) Pererahvas on muidugi tore ja vahva:)

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s