Minust, hindadest ja pildistamisest

Tere! Mina olen Mariann ja mulle meeldib pildistada. Minu pildigalerii leiad SIIT! Pilte teen ma Tallinnas, enda väikeses kodustuudios, mis mahutab ideaalselt just väikseid beebisid. Kuigi jah, teinekord satuvad kaamerasilma ette ka perekonnad suuremate lastega.

Kui pikk on sessioon?

Teate, see oleneb. Oleneb sellest, et kas äkki beebi/mudilane lõpetab koostöövalmis oleku ja kukub nutma. Või sellest, et kas te tassite väevõimuga kaasa härra, kes tegelikult üldse pilte teha ei taha, ega viitsi ja on vaid teie meelerõõmuks kaasa tulnud. Sellistel puhkudel proovin pildid ära teha võimalikult kiiresti. Kui aga aega ja tahtmist on, siis võime pildistada kuni tahame. Või kuni me ära väsime.

Kui mitmekesi võib pildistama tulla?

Minu kodustuudio mahutab hea meelega vaid beebisid ja väikseid peresid.

Mis ma pildistamisele kaasa pean võtma?

Seda küsitakse minult nii tihti ja ma iga kord olen natukene nõutu, sest minu poolest võite te kaasa võtta kasvõi oma vanavanaisa tuhaurni või lüpsikitse. Usun, et kui te tulete riided seljas ja nägu peas, on teil kõik pildistamiseks vajalik olemas. Kui soov on, võib ka vahetusriided võtta, et erinevaid pilte teha, ega mina keela! Beebidele võib kaasa võtta mõne olulise mänguasja või midagi, mis tema vanemaid iseloomustab (ala jalgpall, tennisereket… mis iganes!).

Aga meik? 

Meik tee endale natukene tugevam, kui sa tavaliselt harjunud oled. Siis jääb see pildil palju ilusam. Mul endal on ka plaan minna kuskile meigikoolitusele, et ise teid ilusamaks võõbata, aga praeguse oskusega oskan ma sulle vaid huulepulga ja jumeka näppu anda, et sa ennast ise aitaks.

Kas sinu kaudu ka meiki+soengut saab?

Saab küll! Kirjuta ja ma sebin sulle siia (või sulle koju) meikari! Usu mind, pildid on proffimeigiga ikka teine tera.

Kui kaua ma ootama pean, enne kui pildid kätte saan?

Heal juhul saad samal õhtul, kui mul üldse midagi teha pole. Hiljemalt nädalaga!

Palju ma pilte saan?

Umbes 30-40.

Mis siis saab, kui beebi nutma hakkab?

Midagi ei saa, siis rahustame ta koos maha ja pildid tegemata ei jää. Siiani pole olnud ühtegi last, kellest pilte kätte ei saaks, vaevalt, et teie beebi esimene selline olema saab. Muretseda ei ole põhjust!

PS! Kõik eriliste lastega perekonnad saavad oma perepildid minu juures teha täitsa tasuta! 

pildisk