Minust, hindadest ja pildistamisest

Tere! Mina olen Mariann ja mulle meeldib pildistada. Minu pildigalerii leiad SIIT! Pilte teen ma Tallinnas, enda väikeses kodustuudios, mis mahutab ideaalselt just väikseid beebisid. Kuigi jah, teinekord satuvad kaamerasilma ette ka perekonnad suuremate lastega.

Kui pikk on sessioon?

Teate, see oleneb enamasti beebist, kuid kogemus näitab, et üldiselt kuskil 1.5-2 tundi on täitsa okei aeg. Mõni beebi üllatab ja laseb lausa tunniga kõik vajalikud pildid ära teha.

Kui mitmekesi võib pildistama tulla?

Minu kodustuudio mahutab hea meelega vaid beebisid ja väikseid peresid.

Mis ma pildistamisele kaasa pean võtma?

Seda küsitakse minult nii tihti ja ma iga kord olen natukene nõutu, sest minu poolest võite te kaasa võtta kasvõi oma vanavanaisa tuhaurni või lüpsikitse. Usun, et kui te tulete riided seljas ja nägu peas, on teil kõik pildistamiseks vajalik olemas. Kui soov on, võib ka vahetusriided võtta, et erinevaid pilte teha, ega mina keela! Beebidele võib kaasa võtta mõne olulise mänguasja või midagi, mis tema vanemaid iseloomustab (ala jalgpall, tennisereket… mis iganes!).

Aga meik? 

Meik tee endale natukene tugevam, kui sa tavaliselt harjunud oled. Siis jääb see pildil palju ilusam. Siiski soovitan kasutada professionaali teenuseid, sest need pildid jäävad teile siiski kogu eluks ja see väike asi teeb suure erinevuse.

Kas sinu kaudu ka meiki+soengut saab?

Saab küll! Kirjuta ja ma sebin sulle siia (või sulle koju) meikari! Usu mind, pildid on proffimeigiga ikka teine tera.

Kui kaua ma ootama pean, enne kui pildid kätte saan?

Hiljemalt nädalaga, kuid tavaliselt loetud päevade jooksul.

Palju ma pilte saan?

Umbes 30-40.

Mis siis saab, kui beebi nutma hakkab?

Midagi ei saa, siis rahustame ta koos maha ja pildid tegemata ei jää. Siiani pole olnud ühtegi last, kellest pilte kätte ei saaks, vaevalt, et teie beebi esimene selline olema saab. Muretseda ei ole põhjust!

Kas ma peaksin kodus kuidagi pildistamiseks ette valmistuma?

Hea oleks last paar tundi enne tulekut kreemitada, et vähendada piltidel ketendust. Lisaks on tavalislt abiks olnud see, kui beebi vahetult enne tulekut süüa ei saa. Siis saame siin titale pildistamiseks riided selga panna ja kui ta selle käigus ärkama peaks, saab teda kõhutäiega maha rahustada. Muidugi on beebisid, kes söövad mitu-mitu tundi, sellisel juhul tuleks laps ära toita siiski enne tulekut.

Beebile palun selga panna kas mingi rõiva, milles vanemad pilti soovivad, või midagi, mida on võimalikult lihtne ära võtta.

PS! Kõik eriliste lastega perekonnad saavad oma perepildid minu juures teha täitsa tasuta! 

pildisk

HINNAKIRI

Vastsündinud beebi pildistamine – 130€

Raseduspildid kliendi kodus või õues – 120€

DUO – raseduspildid+ vastsündinud beebi pildistamine – 200€

Komplekt “minu esimene aasta” (vastsündinud beebi sessioon + iga kuu 5 fotot lapsest) – 310€

Sünnituse jäädvustamine (pildid + väike video) – 350€