HINNAD, INFO, TINGIMUSED

Tere! Mina olen Mariann ja mulle meeldib pildistada. Minu pildigalerii leiad SIIT! Pilte teen ma Tallinnas, Järve keskuse kõrval asuvas stuudios. (Täpsem aadress on Pärnu mnt 238, stuudio asub Järve keskuse vasemal küljel, otse Cirkle K’st üle tee).

Tahad tulla pildistama, aga sul on mõned küsimused? Mul on seevastu palju infot ja vastuseid! Esiteks:

  • Hinna sisse kuuluvad ainult lõplikud töödeldud pildid ja “must materjal” ehk töötlemata pildid ei kuulu jagamisele ega teenuse hulka. Päris ausalt, ei maksa küsida!
  • Ma jätan omale õiguse kasutada tehtud fotosid oma portfoolios, ettevõtte reklaamiks ja fotokonkurssidel. Sama õigus kehtib minu koostööpartneritele, kelle tooteid on piltidel kasutatud. Kui pole just kokkulepitud teisiti.
  • Enne sessiooni broneeringut palun tutvuda kodulehel, Facebookis ja Instagramis tehtud töödega ning veenduda, et piltide stiil vastaks Teie maitsele.
  • Broneerides sessiooni nõustub klient ülevalmainitud tingimustega

Kui pikk on sessioon?

Teate, see oleneb enamasti beebist, kuid kogemus näitab, et üldiselt kuskil 1.5-2 tundi on täitsa okei aeg. Mõni beebi üllatab ja laseb lausa tunniga kõik vajalikud pildid ära teha.

Kui mitmekesi võib pildistama tulla?

Stuudiosse päris tervet suguvõsa ei mahuta, sellised pildid peavad õue jääma, aga vanemad+lapsed ikka.

Mis ma pildistamisele kaasa pean võtma?

Seda küsitakse minult nii tihti ja ma iga kord olen natukene nõutu, sest minu poolest võite te kaasa võtta kasvõi oma vanavanaisa tuhaurni või lüpsikitse. Usun, et kui te tulete riided seljas ja nägu peas, on teil kõik pildistamiseks vajalik olemas. Kui soov on, võib ka vahetusriided võtta, et erinevaid pilte teha, ega mina keela! Beebidele võib kaasa võtta mõne olulise mänguasja või midagi, mis tema vanemaid iseloomustab (ala jalgpall, tennisereket… mis iganes!). Küll aga oleks hea, kui beebi tuleks stuudiosse kandes heledat (ilma logode ja kirjadeta) body.

Aga meik emale? 

Meik tee endale natukene tugevam, kui sa tavaliselt harjunud oled. Siis jääb see pildil palju ilusam. Siiski soovitan kasutada professionaali teenuseid, sest need pildid jäävad teile siiski kogu eluks ja see väike asi teeb suure erinevuse.

Kui kaua ma ootama pean, enne kui pildid kätte saan?

Hiljemalt nädalaga, kuid tavaliselt loetud päevade jooksul.

Palju ma pilte saan?

Umbes 30-40.

Mis siis saab, kui beebi nutma hakkab?

Midagi ei saa, siis rahustame ta koos maha ja pildid tegemata ei jää. Siiani pole olnud ühtegi last, kellest pilte kätte ei saaks, vaevalt, et teie beebi esimene selline olema saab. Muretseda ei ole põhjust!

Kas ma peaksin kodus kuidagi pildistamiseks ette valmistuma?

Hea oleks last paar tundi enne tulekut kreemitada, et vähendada piltidel ketendust. Lisaks on tavalislt abiks olnud see, kui beebi vahetult enne tulekut süüa ei saa. Siis saame siin titale pildistamiseks riided selga panna ja kui ta selle käigus ärkama peaks, saab teda kõhutäiega maha rahustada. Muidugi on beebisid, kes söövad mitu-mitu tundi, sellisel juhul tuleks laps ära toita siiski enne tulekut.

Beebile palun selga panna kas mingi rõiva, milles vanemad pilti soovivad, või midagi, mida on võimalikult lihtne ära võtta.

PS! Kõik eriliste lastega perekonnad saavad oma perepildid minu juures teha täitsa tasuta! 

pildisk

SOODUSHINNAD

Vastsündinud beebi pildistamine stuudios – 130€  100€

Vastsündinud beebi pildistamine kliendi kodus – 140€ 110€

Raseduspildid stuudios, kliendi kodus või õues – 120€ 100€

Perepildid stuudios(kuni 3 last) – 130€ 110€

Perepildid kliendi kodus (kuni 3 last) – 140€ 110€

DUO – raseduspildid+ vastsündinud beebi pildistamine – 200€ 180

Komplekt “minu esimene aasta” (vastsündinud beebi sessioon + iga kuu 5 fotot lapsest) – 310€ 250€

Sünnituse jäädvustamine (pildid + väike video) – 350€ 300€

Make-up 30€

Soeng  10€